Sme slovenský brand.

NA DETAILOCH ZÁLEŽÍ

Naše JTG oblečenie vyvíjame tak aby perfektne komplimentovalo každú krivku vášho tela a zároveň usilujeme o to, aby ste sa v ňom cítili maximálne komfortne počas cvičenia ale aj pri bežnom nosení. Náš design je originálny a minimalistický. Kolekcie vytvárame a nazývame ich podľa hodnôt na ktorých projekt JTG od začiatku stojí.

VIAC NEŽ OBLEČENIE

Máme kultúru.

Sme brand, ktorý spája.. a ktorý vyjadruje posun.

NAPREDUJEME SPOLU

V JTG veríme, že na Slovensku a v Česku žije množstvo talentovaných ľudí. Naším cieľom je týchto cieľavedomých ľudí objaviť, podporiť a spojiť v jeden tím, v jednu silnú pozitívnu rodinu, v ktorej si budú jej členovia s radosťou vzájomne pomáhať, inšpirovať sa a budú tak schopní spolu kariérne rásť a napredovať.

JTG brand bol vymyslený ľuďmi, pre ľudí. Vždy sa budeme odrážať od základných ľudských hodnôt ako je spolupatričnosť, empatia, pokora, pozitivita, transparentnosť.

DAJ VIAC, BUĎ VIAC

JE NAŠE MOTO

Pripomíname, aké dôležité je priniesť do vášho života akciu pokiaľ sa chcete odlíšiť od priemeru a uspieť v oblasti, ktorá vás baví a napĺňa. Nič sa nestane, nič sa nezmení, nič nepríde len tak. Úspech totiž nie je náhoda.

Vyzdvihujeme myšlienku vzájomnej spolupráce za účelom prospechu pre obidve strany. Podporujeme a zviditeľňujeme profesionálov, ktorí sa podelia o svoj know-how v oblasti, v ktorej sú úspešní. Zároveň prinášame do spoločnosti funkčnú pomoc v podobe odskúšaných rád z oblasti pre toho, kto ju potrebuje.

NAŠA VÍZIA

JE JASNÁ

V JTG veríme, že sa nám podarí na Slovensko a Česko priniesť poriadnu vlnu pozitívnej energie a nádeje pre lepší a plnší život v modernej dobe plnej možností.
 
Ľudí tvorí a modeluje prostredie, v ktorom žijú a naopak toto prostredie zase tvoria ľudia. Sila je v každom jednom z nás, no spolu sme ďaleko silnejší.