SPOLUPRÁCE & KARiÉRA

Na čo hľadíme pri výbere nových atlétov?

AKTIVITA NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

V dnešnom online svete sú pre nás vaše sociálne siete rozhodujúcim faktorom. Je pre nás dôležité aby ste boli aktívny na instagrame, facebooku, youtube a podobne. Čím viac ste aktívni, čím viac ľudí dokážete denne zaujať, tým vyššia je šanca dostať sa na pozíciu atléta. Neznamená to však, že pokiaľ nemáte vysoké čísla sledovateľov tak nemáte šancu s nami spolupracovať.. čítajte ďalej.

VEREJNÉ VYSTUPOVANIE A ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Spôsob akým vediete svoj život je pre nás veľmi dôležitý. Všeobecne sme naklonený k zdravému životnému štýlu, pohybu, cvičeniu a lepším životným rozhodnutiam. Váš život by mal byť charakteristický a inšpiratívny.

PRÍNOS PRE SPOLOČNOSŤ A OCHOTA POMÁHAŤ

Ak vynikáte v nejakej oblasti, mali by ste ľudí učiť, ako sa môžu naučiť to čo viete vy. Váš život by mal inšpirovať ľudí, ktorí vás sledujú k lepším rozhodnutiam a šťastiu v ich vlastnom živote.

CIEĽAVEDOMOSŤ – AMBÍCIE

Chcete stále napredovať? Rozvíjať svoju kariéru a business? Ste človek, ktorý má neustále chuť púšťať sa do nových výziev, nadväzovať nové známosti, zvyšovať svoju životnú úroveň a napĺňať svoj život šťastím? Máte jasno v tom, kam mierite?

LOJÁLNOSŤ A DÔVERU V NÁŠ BRAND

Keď si zakúpite naše oblečenie, nezabudnite sa v ňom odfotiť na instagram a označiť nás. Radi sa pozrieme ako Vám naše oblečenie pristane. Aj to vie totiž ovplyvniť vaše šance dostať sa do JTG Rodiny. Vaša dôvera je pre nás veľmi dôležitá.

Prečo sa stať JTG atlétom?

SPOZNÁTE ZAUJÍMAVÝCH ĽUDÍ

JTG Rodinu tvoria jedineční a kreatívni ľudia z rôznych oblastí. Okrem ambicióznych atlétov/športovcov máme v tíme fotografov, videomakerov, dizajnérov a podobne. Často sa stretávame aby sme mohli spoločnými silami realizovať zaujímavé projekty.

PRÍLEŽITOSŤ ZVIDITEĽNIŤ SA

Naších atlétov podporujeme v ich kariérach. Chodíme s nimi na súťaže a podujatia, odkiaľ prinášame reporty. Tie následne zverejňujeme na naších stránkach a informujeme tak širokú verejnosť.

CESTOVAŤ S TÍMOM PO SLOVENSKU

V rámci súťaží a podujatí naších atlétov, kampaní (fotení, natáčaní) často spolu cestujeme po Slovensku a navštevujeme rôzne mestá.

FUNGUJEME AKO TÍM A PODPORUJEME SA NAVZÁJOM

Máte možnosť sledovať na sociálnych sieťach naších atlétov.

ČASTÉ FOTENIA A VIDEÁ

Neustále vymýšľame nové produkty, kampane a projekty, ktoré obnášajú veľa fotení alebo natáčania. Výstupy (fotografie a videá) sú na profesionálnej úrovni. 

MOŽNOSŤ OTESTOVAŤ NAŠE OBLEČENIE VŽDY MEDZI PRVÝMI

Než sa naše originálne oblečenie dostane do predaja, testujeme ho. Konkrétne ho testujú naši atléti, ktorí nám dávaju spätnú väzbu aby sme produkty priviedli k dokonalosti.

JEDINEČNÉ MYŠLIENKY U NÁS DOSTÁVAJÚ PRIESTOR

Nezáleží len na tom koľko ľudí vás sleduje na to aby ste u nás dostali šancu prejaviť sa a obohatili tak našu JTG Rodinu.


CHCETE SA STAŤ JTG ATLÉTOM/MODELOM?

Neváhajte nám napísať na team@journeytogreatness.sk

Do predmetu správy napíšte: SPOLUPRACA – JTG ATLET

Do tela mailu rozpíšte svoj príbeh, priložte nejaké fotografie, odkazy na vaše sociálne siete. Aby sme si vedeli o vás spraviť presnú predstavu.